01 листопада 2019

Всеукраїнська інтернет олімпіада з інформатики "На урок"


 Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. На початку навчального року ми пропонуємо повторити матеріал, вивчений раніше!
 На учнів чекають цікаві завдання, розроблені методистами відповідно до шкільної програми, та гарантовані нагороди від організаторів. Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу.
Ми також прийняли участь в олімпіаді з інформатики!!!










Третій Фестиваль Scratch-проектів - 2019 Шукаємо творчих і креативних! Програмувати - весело, цікаво, корисно!




Номінації:
1)    Навчаємось разом з Рудим Котом! (уроки, тести або практичні завдання з різних предметів)
2)    Ігри (аркаїдні, бродилки, стратегії, перегони, бойовики тощо)
3)    Цифрові історії
4)    Досліджуємо світ!  (Scratch не тільки інструмент створення програм,  а ще й майстер керування пристроями.)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Ок, Google, З днем народження!»

Учні Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Ок, Google, З днем народження!». Завдання були цікаві та пізнавальні, діти отримали велике задоволення від конкурсу і звичайно ж, дипломи переможців!!!
















03 жовтня 2019

З Днем Вчителя!

З Днем учителя вітаю!

Будьте радісні завжди.

Хай уроки пролітають,

Швидко й гарно, як ві сні!

Хай щасливо і успішно

В школі день проходить Ваш.

І радіють усі діти, 

Як заходите Ви в клас!!!


12 вересня 2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Ок, Google, З днем народження!»


Мета цього конкурсу — підтримати усіх, хто цікавиться інформаційними технологіями, та розширити їх уявлення про можливості сервісів Google. А ще — наш спосіб привітати компанію Google з днем народження!
Ми щодня використовуємо сервіси Google для роботи, навчання та розваг. Але чи знають українські школярі про усі можливості найпопулярніших сервісів та програмних продуктів? Чи кожен з вас може вже зараз сказати, з чого почалася історія компанії та хто саме заснував Google?
Завдання конкурсу розроблені без прив’язки до шкільної програми. Вони допоможуть учням 1–11 класів дізнатися цікаві факти з історії Google, а також покращити знання про можливості використання інтернет-сервісів цієї компанії.


07 липня 2019

День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі відзначається (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
У цей день учителями інформатики було проведено ряд заходів, які сприяли глибшому  поширенню знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді, про безпечне користування ресурсами мережі Інтернет.
 Учні початкових класів під час уроку інформатики переглянули мультфільму «Казка про Інтернет»та пройшли опитування «Чи залежні ви від Інтернету». (Ведмідська Н.М., Купрієнко Ю.О.)

Учні 5-6 класів створювали плакати «Безпека в Інтернеті» та «Приховані загрози Інтернету», переглядали відеоролики на тему «Інтернет – користь чи прихована небезпека». (Ведмідська Н.М., Шевель О.С.). Учні 9-11 класів прийняли участь у позакласному заході «Кібербезпека». (Бурдюг С.В., Кривенко П.А., Хорт Є.Г.). Учні всіх класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет», створений на освітній платформі «На урок» та отримали дипломи і заохочуючі подарунки.












Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»2018


Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Значення шкільного курсу інформатики, у якому учні вивчають основні принципи та ознайомлюються з сучасними напрямками розвитку цих технологій, з кожним роком зростає.
Одним з важливих засобів зацікавлення учнів навчанням є проведення різного роду змагань. Тож, щорічно учні Прилуцької СШ І-ІІІ ступенів №6 беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».
У 2018 році 78 учнів нашої школи взяли участь у конкурсі. Більша кількість учасників отримали відмінні та добрі результати, усі також одержали заохочувальні подарунки. Діти були в захваті від конкурсу та отримали масу позитивних вражень.